Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013

Komentáře

ke článku: Kalendář závodů - 2014 – I. pracovní verze.
ze dne 07.11.2013, autor článku: Frantin Doležal

Komentář ze dne: 22.11.2013 01:19:37
Autor: Yp2Oz8Cc7 (dowerytan@hotmail.com)
Titulek: ugg boots uk gq magazine recently ranked boulder as the 40th worst dressed city
uggs outlet When I got there, the fun had already begun. The students had divided themselves into teams, and they had to go through some strange competitions, like Relay Drinking and Running (I invented the name.), which consisted on each member of a team drinking a glass of beer (vodka?) and then running, going around a chair and returning to pass it on to another teammate, who would do the same thing. The fastest team wins..For a more sophisticated look wear your whorts with a fitted turtleneck, and blazer. Don't forget to layer a statement necklace, like a chunky chain necklace. Wear this look with ribbed tights and a pair of riding boots.Then, Richard asked for some fiction (which I had NO time to write!); but then he asked for flashfiction (hmm, that i can squeeze time to do). Months earlier, he'd propositioned me for a contribution in the aisles of the National Library during a promo read of my ghostbook, and asked if I'd

Reakce na komentář
"ugg boots uk gq magazine recently ranked boulder as the 40th worst dressed city "

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Má clovek ctyri oci (ano/ne)?

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server