Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

II. RC Rally ZŠ SMRŽOVKA – Doslov. !! Video v galerii !!

koťátko   I tento druhý ročník potvrdil výjimečnost této lokality…

….kde se vyskytuje mix téměř všech možných povrchů. Od hrubé šotoliny, písku, trávy, příjemného asfaltu až po jeho uskákanou a kluzkou variantu. Rychlé pasáže střídaly ty technické, které byly určitě dobře zvládnutelné pro celé startovní pole jezdců, kterých se na start postavilo 27. Ve startovním poli chyběl vedoucí jezdec průběžné klasifikace – Mára Střihoun, který si užíval příjemnou mořskou vodu v Chorvatsku. Tím umožnil získat některému jezdci vítězství v nějakém závodě, protože dosud byl nikým neporažen a letošní jeho úspěšnost je 100%. Nejvíce se tipovalo vítězství Dejva, který se dostal do vynikající formy a závodní pohody. Určitě mu to, ale chtěli znepříjemnit další jezdci ze špičky závodního pole…Marťas, Prochy, „Czech“, Filda a možná Petrs s Frantinem. Nejlépe odstartoval Martin Desenský, který RZ1vyhrál. V RZ2 dominoval Marťas a vyhoupl se do čela, ale v RZ3 zatáhl Dejv a probojoval se na první pozici, kterou se mu podařilo uhájit až do konce závodu.
  Více o průběhu závodu zjistíte v odkazech vlevo na hlavní stránce webu.
   Ještě jednou klukům z Rebel racingu týmu – Richardovi, Martinovi i jejich pomocnému personálu za výborně připravený závod děkujeme!

   Nyní stručně k výsledkům:
   Absolutní pořadí jezdců:
     1. Dejv Mishalko
     2. Martin Knespl
     3. Tomáš Procházka

   Kategorie týmů:
      1. RC Club Čistá
      2. TRIANGEL team
      3. Rebel racing team

     Děkujeme všem zúčastněným za předvedené výkony, dobrou závodní náladu, výborné fandění a dekorovaným samozřejmě gratulujeme!

   Další závod se koná v neděli 13. září - III. RC Rally SANDPIT v Ujkovicích. Tratě pro nás připraví RC Club Čistá s pomocí velkého pohodáře a ředitele tohoto závodu Mirkem Pekem. Těšíme se na vás!

   Za realizační tým CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 08. 09. 2015 | 903 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server