Hlavní menu
MZ-Racing
MZ-Racing je sponzor kategorií:
Tamiya XV-01 cup
a Classic BEST
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Krátký přehled celkových výsledků 11. sezóny - 2015

koťátko     Až poslední závod rozhodl, kdo se získá putovní pohár pro nejvšestranějšího jezdce v 11.sezóně CRC a tím se stal Marek Střihavka – gratulujeme! Druhá putovní cena – minimálně stejně cenná – získal nejvšestranější tým (bylo rozhodnuto již po 7. závodě) – RC Club Čistá….gratulujeme!

   Nyní krátký přehled výsledků:

   ABSOLUTNÍ pořadí: (celkem soutěžilo 43 registrovaných jezdců)

1. Marek STŘIHAVKA - RC Club Čistá (440 b.)
2. David MIŠALKO - RC Club Čistá (402 b.)
3. Martin KNESPL - TRIANGEL team (381 b.)

   Kategorie Týmů : (celkem soutěžilo 15 registrovaných týmů)

1. RC Club Čistá (90 b.)
2. TRIANGEL team (64 b.)
3. BOBIK Team RCČ (53 b.)   

Věkové kategorie :

   Kategorie Superjunior : (celkem soutěžili 2 registrovaní jezdci)

1. Matěj KUPILÍK – K2 Rally team (50 b.)
2. Lukáš OROLÍN - ALLROAD RC MB team (34 b.)

   Kategorie Junior : (celkem soutěžilo 8 registrovaných jezdců)

1. Jakub SVOBODA – H-Motorsport (66 b.)
2. Martin KRAJ - EREBOS Vemenos Team (57 b.)
3. Radek NOVOSÁD – EREBOS Vemenos Team (56 b.)

   Kategorie Senior : (celkem soutěžilo 9 registrovaných jezdců)

1. Marek STŘIHAVKA - RC Club Čistá (76 b.)
2. David MIŠALKO - RC Club Čistá (69 b.)
3. Tomáš PROCHÁZKA – RC Club Čistá (56 b.)

   Kategorie Matador : (celkem soutěžilo 11 registrovaných jezdců)

1. Martin KNESPL - TRIANGEL team (max. 90 b.)
2. Richard NITSCHE – Rebel racing team (49 b.)
3. Radek ŠULC - TRIANGEL team (43 b.)

   Kategorie Veterán : (celkem soutěžilo 13 registrovaných jezdců)

1. Frantin DOLEŽAL – RC Club Čistá (87 b.)
1. Petr MUSAL – BOBIK team RCČ (74 b.)
3. Josef VACEK – Lančia Martini Team (47 b.)

   Technické kategorie :

   Kategorie Classic BEST : (celkem soutěžilo 13 registrovaných jezdců)

1. Jan KŇÁKAL – Lančia Martini Team (65 b.)
2. Jakub SVOBODA - H-Motorsport (63 b.)
3. Standa KUNÍK – Autovrakoviště Hejtmánka (60 b.)

   Kategorie Tamiya XV-01 Cup : (celkem soutěžilo 8 registrovaných jezdců)

1. Ondra MAŠEK – Lančia Martini Team (74 b.)
2. Antonín KREJČÍ - soukromník (47 b.)
3. Karel ZEDNÍČEK – NIVA Club Česká Lípa (44 b.)

   Volná kategorie :

   Kategorie Žena a dívek : (celkem soutěžila 3 registrovaná děvčata)

1. Martina KORHELOVÁ – Lančia Martini Team (58 b.)
2. Dominika ZEDNÍČKOVÁ - NIVA Club Česká Lípa (54 b.)
3. Karin NITROVÁ – STS Chvojkovice Brod (14 b.)

   Ještě jednou děkujeme všem jezdcům, jejich doprovodům za předvedené výkony v 11. sezóně CRC!

   Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 16. 11. 2015 | 432 přečtení | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server