Hlavní menu
MZ-Racing
MZ-Racing je sponzor kategorií:
Tamiya XV-01 cup
a Classic BEST
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Registrace do šampionátu 2018

Od 1.2.2018 je možné se registrovat do šampionátu, více informací v detailu článku.

Více o plánu soutěží na letošní rok naleznete: zde. Než začněte vyplňovat registrační formulář, prostudujte soutěžní pravidla zde, které můžou být během registrací lehce upraveny (hranice věkových kategorií).

   K registraci použijte náš nový systém pro přihlašování na závody: zde. V aplikaci po přihlášení (kdo se neúčastnil novoročního závodu se musí zaregistrovat, kdo se zúčastnil se znovu neregistruje, ale v případě změny - kliknutím na tlačitko "Upravit" své údaje upřesníte) vyberte v seznamu šampionátů šampionát CRC 2018 a následně klikněte na tlačítko registrovat do šampionátu, tím jste úspěšně registrován do šampionátu.
Aplikace je stále ve vývoji, děti bez emailu registrovat přes email s údaji - jméno, příjmení, datum narození. V případě problémů či dotazů s aplikací pište na info<zavinac>rcrallytimer.eu
Jak probíhá přihlašování jezdců budete moci sledovat v detailu šampionátu v nové aplikaci.

   Pokud vám nebude něco nejasné nebo nesrozumitelné, pošlete dotaz na známý email: info@crc-rcrally.cz.

   Zaregistrované jezdce naleznete i: zde k nahlédnutí.Těšíme se na Vás.

  Za CRC Frantin & Filda

| Autor: František Doležal | Vydáno dne 31. 01. 2018 | 1572 přečtení | Počet komentářů: 36 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server