Hlavní menu
MZ-Racing
MZ-Racing je sponzor kategorií:
Tamiya XV-01 cup
a Classic BEST
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

VII. RC Rally Borek - na druhý pokus - přidáno VIDEO

  Na druhý pokus se vše již podařilo zvládnout. Sice předpověď počasí nebyla z kraje týdne ideální, ale naštěstí avizovaná studená a deštivá fronta přišla až ve večrních hodinách......

   Na jezdce v počtu 29, kteří se nakonec postavili na start, čekalo deset připravených rychlostních úseků a opět - tradičně, je čekal jeden z nejnáročnějších podniků letošní sezóny. Pořadatel sliboval (oba kluby RC Čistá) časově kratší rychlostní úseky, tím že je zrychlil a "narovnal", ale díky zvýšením počtu RZ o dvě, výsledný čistý čas opět téměř otakoval hranici jedné hodiny jako v předešlém ročníku.
  Tohoto závodu se již zůčastnil i loňský mistr Peťák - Petr Pavlát, který zde dokázal porazit "domácí" jezdce a s bezpečným náskokem dokázal zvítězit. Nesmíme taktéž zapomenout na dva úplné nováčky - Vít Kratochvíl a Tomáš Valenta, kteří se s těžkou tratí poprali statečně a se ctí, ale Tomášovi nevydržela v tomto drsném terénu technika a věříme, že na příště bude vše O.K.
   Jak závod probíhal se dozvíte z výsledků a v průběžném pořadí(odkaz vlevo), jak si jezdci vedou po dvou odjetých závodech v jednotlivých kategoriích.
  Celkovým vítězem se stal Peťák před Frantinem a Martinem Knesplem. Kategorii týmů vyhrál s těsným rozdílem RC SVIJANY 11° RT(Peťák, Doktor a Miras P.) před RcCČ (Frantin a Dejv) a BOBIK team RcCČ (Petrs a Filda).
   Na závěr děkujeme všem jezdcům za přátelskou a kamarádskou atmosféru a pomoc při úklidu lokality těsně po závodě. Těšíme se na další rally, který nás zavede 18. května do nové lokality - areál pískovny v Ujkovicích - RC rally SANDPIT Ujkovice.
   Za realizační tým CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 01. 05. 2013 | 1355 přečtení | Počet komentářů: 1084 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server